Badanie osobowości - PERSO.IN

September 29, 2022 23:21 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Czy znasz wynik swojej osobowości?

Osobowość to nie jest wyraz przeznaczony tylko dla wąskiej kadry psychologów. W końcu z jej przejawami stykamy się każdego dnia w kręgu prywatnym, jak i zawodowym. Im mocniej rozumiesz siebie, tym skuteczniej będziesz wystrzegał się zbędnych błędów. Rozumiejąc, kim się jest, można mądrze wybrać profesję. W ten sposób ominiesz wyczerpania oraz podniesiesz swoją efektywność. Poznać siebie można za pomocą kwestionariusza osobowości.

PERSO.IN® to test osobowości, który ułatwi spojrzeć na siebie z innej perspektywy i na tej podstawie dokonywać przemyślanych wyborów. Wszystko składa się ze szczegółowego kwestionariusza oraz kilku wersji raportów. W ten sposób możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to wyczerpujący opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym dostrzeżesz jakie posiadasz tendencje w takich obszarach, jak: nastawienie do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, podejście do zobowiązań, ilość aktywności i kontaktów społecznych i reagowanie na trudne sytuacje. Co więcej, raport ten zawiera informacje o obszarach, w których poradzisz sobie, możliwych mocnych i słabych stronach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Dostępne są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez wykwalifikowanych trenerów w procesach szkoleniowych.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to strona A4 przeznaczona dla grup i osób indywidualnych. Dowiesz się z niego, co motywuje daną badanego, jakie preferuje aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w kontakcie z nim.

Test stworzono w odniesieniu do modelu Wielkiej Piątki. Jest on używany na wszystkich kontynentach od ponad 30 lat. Przeprowadzając analizy i obserwacje potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie czekaj więc dłużej i napisz do nas w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.